Dane z rekrutacji na studia 2020 - Lublin

Rekrutacje na studia 2020 w Lublinie – dane UMCS

Wyniki, maturalne już za nami, więc czas sprawdzić jak mają się procenty uzyskane na maturze do rekrutacji na poszczególnych Lubelskich Uczelniach. Cykl składać będzie się z 4 wpisów, w pierwszym obpublikujemy dane z UMCSu w kolejnym wyniki wybranych kierunków studiów z Politechniki Lubelkiej, natomiast ostatnie dwa będą poświęcone informacjom z Uniwersyetu Medycznego w Lublinie. 

Poniżej prezentujemy dane uzyskane z list rekrutacyjnych dostępnych na UMCSie. Wsród prezentowanych danych z poszczególnych wydziałów można dowiedzieć się o: maksymalnej/minimalnej liczbie punktów umożliwiających zrekrutowanie się na dany kierunek,  liczbie osób które zakwalifikowały się na poszczególny kierunek oraz  ilości kondydatów pod względem płci (dostępne dla wydziałów które udostępniły taką informację). 

W przypadku wydziału BiB wyraźnie widać przyrost studentów przyjętych na biotechnologię. Dane uzyskane z list rankingowych dostępnych na Wydziale BiB.
Dane uzyskane z list rankingowych dostępnych na Wydziale Chemii
Dane uzyskane z list rankingowych dostępnych na Wydziale Humanistycznym
Dane uzyskane z list rankingowych dostępnych na Wydziale Humanistycznym
Dane uzyskane z list rankingowych dostępnych na Wydziale Humanistycznym
Dane uzyskane z list rankingowych dostępnych na Wydziale PiA.

To na tyle jeśli chodzi o dane dostępne na UMCSie. już w najbliższy wtorek 01.09.2020, opublikujemy tabele z danymi z Politechniki Lubelskiej. Tymczasem zachęcamy do komentowania i dyskusji na temat rekrutacji na UMCS w Lublinie 😉 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: Zawartość nie możliwa do skopiowania ;)